Gheorghe Falca

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Gheorghe Falca

Mesaj  Admin la data de Lun Mar 31, 2008 2:07 pm

va las pe voi sa il caracterizati pe bunul si inimosul nostru primar!
fara injuraturi, stiu ca va fi greu, dar exista si reguli pe forum... din pacate Laughing
Admin
Admin
Admin

masculin Numarul mesajelor : 74
Varsta : 31
Localizare : Arad, Romania
Data de inscriere : 28/03/2008

Vezi profilul utilizatorului http://www.tsdarad.ro

Sus In jos

Re: Gheorghe Falca

Mesaj  mns la data de Lun Apr 14, 2008 11:42 pm

De ce injuraturi? Ca a facut in Arad in 4 ani cat n-ar facut primarul vostru, stimabilul Dorel Popa nici in 20 de ani?

mns

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/04/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Raspunde la intrebarile astea

Mesaj  Admin la data de Mar Apr 15, 2008 8:39 am

Dupa cum bine stii, Dorel Popa numai e la noi in partid. din cauza ca nu a facut nimica.
Dar tot nu o furat cat o furat iubitul tau falca.
Cat despre datoriile pe care le are aradul la diverse banci ce ai de zis?
Sau despre intrarea libera pe strand.
Sau despre minunatul plan de a vinde tot.
Sau de ce s-a apucat de refacut orasul abia anul trecut?
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  mns la data de Mar Apr 15, 2008 12:54 pm

Scuza-ma, dar lucrurile se misca in Arad de mai bine de un an. Chestia asta e doar gargara electorala.

Cat despre furatul lui Falca. Aduceti dovezi, bagati-l la puscarie.

Asta nu intelege nimeni, cat timp lucrurile se misca in oras, degeaba incercati sa aruncati cu tot felul de scenarii fara nici o baza.

Daca exista acum in lupta pentru primarie un candidat onest si care sa iti inspire incredere, as fi primul care l-ar vota. Dar in momentul in care vezi ipocrizia celor din PSD si PNL, partide care nu au facut nimic pentru Arad, ti se face o scarba...

Cat despre datorii, pai te rog sa-mi spui o solutie mai buna de a face ceva in oras. Cineva de la PSD putea sa aduca sau sa faca niste imprumuturi mai bune pentru oras? De ce nu au facut-o, ca doar aveti consilieri care sunt pusi acolo cu anumite indatoriri fata de oras.

mns

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 14/04/2008

Sus In jos

hai sa vorbim despre cat si ce o facut:

Mesaj  Admin la data de Mar Apr 15, 2008 3:56 pm

daca ii asa de bun falca de ce si-o inceput mandatul cu daramarea stadionului astra,
a urmat celebra afacere elecon- fabrica de zahar, deci in 3 ani nu a facut nimica, iar
acum cand se apropie alegerile, trebuie facut cate ceva...
cam asa ii acuma...
deci sigur domnul gogu falca, a facut abia acum cate ceva in arad, pana acum un an... pauza... dc?
Apropo felicitari celor ce au facut filmuletele:

Noi Aradul

Adevarul despre Arad
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Andrei la data de Vin Apr 18, 2008 5:01 pm

Admin a scris:Dupa cum bine stii, Dorel Popa numai e la noi in partid. din cauza ca nu a facut nimica.
am vazut azi la stiri ca PSD si PC s-au unit ceea ce inseamna ca si Popa e iara la voi:)))
Admin a scris:Dar tot nu o furat cat o furat iubitul tau falca.
Eu cam cred ca a furat mai mult Popa, si daca falca a furat , asta este macar a facut ceva pentru arad , daca pleca de la primarie ramane ceva in spatele lui
Admin a scris:Cat despre datoriile pe care le are aradul la diverse banci ce ai de zis?
Majoritatea banilor sunt pe gratis , si da avem datori dar safacut ceva cu ei
Admin a scris:]Sau despre intrarea libera pe strand.
Frate nu cred ca ai vrea sa fie gratis:)) sa faci baie cu toti tigani si nespalati care vin sa se spele, inca eu as fi deacord sa se mareasca intrarea la 5 lei
Admin a scris:Sau despre minunatul plan de a vinde tot.
Daca tot spui ca sa vandut stadionul Astra voi de ce nu l-ati amenajat voi pe mandatul vostru? sau stadionu UTA de ce nu sa facut nocturna in mandatul vostru?
Admin a scris:Sau de ce s-a apucat de refacut orasul abia anul trecut?
Abia acum? am doar o intrebare in ce cartier stati? de exemplu Canalizarea a inceput imediat dupa alegeri , asfaltarea in Alfa la fel, Gradiste , Micalaca, si poate ca in unele locuri s-a apucat doar in ultimul an deoarece proiectele nu erau facute , Falca a avut timp de lucru 3 ani ca 1 an a facut pe proiecte!

Andrei
Membru
Membru

masculin Numarul mesajelor : 38
Varsta : 27
Localizare : Arad
Data de inscriere : 18/04/2008

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Vin Apr 18, 2008 10:37 pm

Andrei a scris:
Admin a scris:Dupa cum bine stii, Dorel Popa numai e la noi in partid. din cauza ca nu a facut nimica.
am vazut azi la stiri ca PSD si PC s-au unit ceea ce inseamna ca si Popa e iara la voi:)))

draga probabil ca nu ai fost atent, dar in primul rand popa candideaza independent, cu sprijin PC si in al 2-lea rand alianta cu PC se va face dupa alegerile locale... deci baiatu, popa nu are nici o treaba cu noi

Admin a scris:Dar tot nu o furat cat o furat iubitul tau falca.
Eu cam cred ca a furat mai mult Popa, si daca falca a furat , asta este macar a facut ceva pentru arad , daca pleca de la primarie ramane ceva in spatele lui

tu poti sa stii cat o furat fiecare? arata-mi si mie acte prin care sa demonstrezi cat o furat popa, si eu iti aduc acte prin care iti arat cat a furat falca...

Admin a scris:Cat despre datoriile pe care le are aradul la diverse banci ce ai de zis?

majoritatea banilor sunt pe gratis! asta chiar ii tare, ardul e amnetat la banci europene pe 20 ani, poate nu stiai, dar se fac bani si din vanzarea de terenuri la diverse firme.. exemplu casarom, dar daca ii tzine pentru campanie, logic ca numai ajung la drumuri si unde ar fi nevoie de ei

Admin a scris:]Sau despre intrarea libera pe strand.
Frate nu cred ca ai vrea sa fie gratis:)) sa faci baie cu toti tigani si nespalati care vin sa se spele, inca eu as fi deacord sa se mareasca intrarea la 5 lei

iti pot arta si un articol din ziar din anul 2004, din campania lu falca in care e scris si urmatorul rand printre altele: "Intrare libera pe strand!", e adevarat ca a fost 2 saptamani intrarea libera.. dar asta e bataie de joc
el nu s-a gandit la problema tziganilor? si as prefera sa fac baie intre 20 de tzigani decat cu un gunoi de falca

Admin a scris:Sau despre minunatul plan de a vinde tot.
Daca tot spui ca sa vandut stadionul Astra voi de ce nu l-ati amenajat voi pe mandatul vostru? sau stadionu UTA de ce nu sa facut nocturna in mandatul vostru?

ca noi chiar nu aveam nevoie de nocturna la ora 11.00 in divizia B, se pare ca voi aveti nevoie de ea, dar suport echipei cand a avut nevoie, toti au intors spatele.. deci mai bine nu intra in amnunte de astea ca nu ati facut nimica pentru UTA, stadionul acum are mai putin cu 1000 locuri datorita nocturnei, sper sa va treziti la realitate

Admin a scris:Sau de ce s-a apucat de refacut orasul abia anul trecut?
Abia acum? am doar o intrebare in ce cartier stati? de exemplu Canalizarea a inceput imediat dupa alegeri , asfaltarea in Alfa la fel, Gradiste , Micalaca, si poate ca in unele locuri s-a apucat doar in ultimul an deoarece proiectele nu erau facute , Falca a avut timp de lucru 3 ani ca 1 an a facut pe proiecte!
Laughing Laughing Laughing

[b]daca chiar am ajuns aici poti veni pe la sediul TSD si iti pun in mana copii dupa cate 3 proiecte identice facute de Proiect Arad, pentru aceeasi zona. bani incasati pe nimic. bravo o duceti bine deocamdata

pacat ca oamenii is prea prosti si poate mai prindeti un mandat
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Andrei la data de Sam Apr 19, 2008 6:27 pm

Admin a scris:majoritatea banilor sunt pe gratis! asta chiar ii tare, aradul e amanetat la banci europene pe 20 ani, poate nu stiai, dar se fac bani si din vanzarea de terenuri la diverse firme.. exemplu casarom, dar daca ii tzine pentru campanie, logic ca numai ajung la drumuri si unde ar fi nevoie de ei

Poate nu stiai dar nici o banca din lumea asta nu da credite daca nu esti solvabil

Andrei
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Sam Apr 19, 2008 8:54 pm

Andrei a scris:
Admin a scris:majoritatea banilor sunt pe gratis! asta chiar ii tare, aradul e amanetat la banci europene pe 20 ani, poate nu stiai, dar se fac bani si din vanzarea de terenuri la diverse firme.. exemplu casarom, dar daca ii tzine pentru campanie, logic ca numai ajung la drumuri si unde ar fi nevoie de ei

Poate nu stiai dar nici o banca din lumea asta nu da credite daca nu esti solvabil

probabil esti si tu unul dintre cei ce iau bani de la falca sa posteze si ei cate ceva pe net.. cat despre afacerile ilegale.. o sa vezi ce o sa se intample in campanie! abia o astept... pana atunci va fi totul planuit in amanunt.
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Andrei la data de Lun Apr 21, 2008 4:36 pm

Admin a scris:probabil esti si tu unul dintre cei ce iau bani de la falca sa posteze si ei cate ceva pe net.. cat despre afacerile ilegale.. o sa vezi ce o sa se intample in campanie! abia o astept... pana atunci va fi totul planuit in amanunt.

Nu chiar nu iau nici un ban, imi spun punctul meu de vedere, de intamplat nu are ce sa se intample , daca nu lor bagat pana acuma la puscarie nu il mai baga:) As vrea sa iau bani ca am postat cam peste tot unde am gasit cu Falca:)) Cel mai mult cand merg prin Vlaicu imi place cand apare ala cu casca de inginer pe panouri:))=)) , pentru ce are Casca ? daca merge pe santierele lu Falca sa nu i cada ceva in cap sa zica porma ca are ceva Falca cu el:)
Numa bine
40 de zile pana la alegeri:)

Andrei
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Lun Apr 21, 2008 7:39 pm

Andrei a scris:
Admin a scris:probabil esti si tu unul dintre cei ce iau bani de la falca sa posteze si ei cate ceva pe net.. cat despre afacerile ilegale.. o sa vezi ce o sa se intample in campanie! abia o astept... pana atunci va fi totul planuit in amanunt.

Nu chiar nu iau nici un ban, imi spun punctul meu de vedere, de intamplat nu are ce sa se intample , daca nu lor bagat pana acuma la puscarie nu il mai baga:) As vrea sa iau bani ca am postat cam peste tot unde am gasit cu Falca:)) Cel mai mult cand merg prin Vlaicu imi place cand apare ala cu casca de inginer pe panouri:))=)) , pentru ce are Casca ? daca merge pe santierele lu Falca sa nu i cada ceva in cap sa zica porma ca are ceva Falca cu el:)
Numa bine
40 de zile pana la alegeri:)

Auzi, ce o construit Falca in Vlaicu? ca stiu ca liniile de tramvai, sau asftfaltul, nu le pui la distanta fata de sol. asa ca nu-s periculoase. Si falca chiar are ceva cu el... adica face orice sa nu-si duca caprar campania de imagine la bun sfarsit.
timpul rezolva multe!
Spre un viitor mai bun, intr-un oras european!
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Andrei la data de Lun Apr 21, 2008 8:11 pm

Auzi, ce o construit Falca in Vlaicu?

lol! lol! lol! lol!
Trebuie sa fii orb sa nu vezi in zona furtuna, pe poetului ,aleea predeal,acuma daca nu a intrat pe toate strazile , nu e problema ca mai urmeaza inca 4 ani are tim falca sa faca,decat niciodata, nu ma pune acuma sa enumar strazile, si oare terenurile de fotbal si toate locurile de joaca nu se pun?
Hai lasa-ma cu dinalea ca is puse nushu cum , toata lumea zice ca arata altcumva vlaicu mai ales cand va fi gata!
Pai normal ca nu il lasa sa isi duca campania la bun sfarsit:)) pentru ce sa va dea guvernu atatia bani pentru toate stickerele panourile si tot ce aveti , ca oricum la arad nu aveti sanse:)

Andrei
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Lun Apr 21, 2008 8:21 pm

Andrei a scris:
Auzi, ce o construit Falca in Vlaicu?

lol! lol! lol! lol!
Trebuie sa fii orb sa nu vezi in zona furtuna, pe poetului ,aleea predeal,acuma daca nu a intrat pe toate strazile , nu e problema ca mai urmeaza inca 4 ani are tim falca sa faca,decat niciodata, nu ma pune acuma sa enumar strazile, si oare terenurile de fotbal si toate locurile de joaca nu se pun?
Hai lasa-ma cu dinalea ca is puse nushu cum , toata lumea zice ca arata altcumva vlaicu mai ales cand va fi gata!
Pai normal ca nu il lasa sa isi duca campania la bun sfarsit:)) pentru ce sa va dea guvernu atatia bani pentru toate stickerele panourile si tot ce aveti , ca oricum la arad nu aveti sanse:)

Stii cum ii?
din pacate stiu ce se vorbeste la nivel inalt in arad! sunt intr-o functie destul de mare la PSD si stiu ce telefoane se dau! Asa ca nu imi zi mie ce stie sa faca falca si ce nu. din pacate pentru el sunt si eu un om important in arad, si stiu cu cine sa vorbesc sa ajung unde vreau!
Apropo inca ceva, ai vizitat gaiul?
Acolo se pare ca nu au ajuns baietii lu falca cu stickere... sa vezi cum trebuia sa arate orasu...
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Andrei la data de Lun Apr 21, 2008 9:40 pm

Da ce esti centralist de stii ce telefoane se dau ? aaa sau tu ti legatura cu poporu stii ce vrea poporu si ce probleme au !
Daca ai asa functie inalta cum ai ajuns sa administrezi un forum cu 15 useri? sau o faci din placere? intreb nu dau cu parul!
Dar nu are rost sa ne certam, ca deja o dam in dusmanii , fiecare vede partea lui, fie ca e ea buna fie a e ea rea, dar ar trebuii ca sa accepti umpic din realitatea sa vezi si tu ca sa construit , sa vezi ca sa facut , da intradevar nu a ajuns in gai , dar o sa ajunga, Da sau facut greseli , sa furat dar nu sa furat mai mult decat sa construit!

Andrei
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mar Apr 29, 2008 4:12 am

Andrei a scris:Da ce esti centralist de stii ce telefoane se dau ? aaa sau tu ti legatura cu poporu stii ce vrea poporu si ce probleme au !
Daca ai asa functie inalta cum ai ajuns sa administrezi un forum cu 15 useri? sau o faci din placere? intreb nu dau cu parul!
Dar nu are rost sa ne certam, ca deja o dam in dusmanii , fiecare vede partea lui, fie ca e ea buna fie a e ea rea, dar ar trebuii ca sa accepti umpic din realitatea sa vezi si tu ca sa construit , sa vezi ca sa facut , da intradevar nu a ajuns in gai , dar o sa ajunga, Da sau facut greseli , sa furat dar nu sa furat mai mult decat sa construit!

nu sunt centralist, din pacate, dar sunt langa oameni importanti cand acestia primesc telefoane de la gogu, prin care sunt amenintati.
Cat despre constructii pig mai bine nu ziceai nica.
cu spaga de 38.000.000 Euro primita de la casarom, se puteau realiza cca 2000 de apartamente pentru nevoiasi, si pentru tineri.
Dar are nevoie de bani gogu in campanie, nu? elephant
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  hancalex la data de Mar Mai 20, 2008 2:21 pm

Andrei a scris:Da ce esti centralist de stii ce telefoane se dau ? aaa sau tu ti legatura cu poporu stii ce vrea poporu si ce probleme au !
Bv Andrei.In sfarsit mai vede cineva ce persoana importanta e administatorul acestui forum super mega important pentru noi aradenii.Am mai postat eu pe undeva pe forum o idee legata de acest administrator de forum cu functie ffffffff importanta in partid, unde l-am rugat sa-si dea publicitatii numele si functia.Ei bine am aflat-o eu din surse sigure.D-l admin este unul dintre lingaii d-lui Caprar ,se numeste Adrian T., si nici macar nu este din Arad.Da noi suntem un partid extrem de onest PSD sau PDS sau cum naiba va mai zice, care nu fura, nu minte, sunteti niste icoane toti cu mic cu mare.

hancalex
Membru
Membru

masculin Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Data de inscriere : 25/04/2008

Sus In jos

Mesaj  adam la data de Lun Iun 02, 2008 11:10 pm

FALCA THE BEST. CINE E JUPINU CINE E STAPINA.

adam
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 19/04/2008

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mar Iun 03, 2008 8:43 am

Intr-adevar Falca e stapana... ce mai ii de zis? daca si unii din membrii PDL erau ieri suparati ca o iesit Falca!
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Andrei la data de Mar Iun 03, 2008 11:14 pm

Admin a scris:Intr-adevar Falca e stapana... ce mai ii de zis? daca si unii din membrii PDL erau ieri suparati ca o iesit Falca!
Foarte bine ca erau supartati UNII , decat sa fie suparati toti la voi:P

Andrei
Membru
Membru

Sus In jos

Mesaj  Admin la data de Mier Iun 04, 2008 1:02 am

Andrei a scris:
Admin a scris:Intr-adevar Falca e stapana... ce mai ii de zis? daca si unii din membrii PDL erau ieri suparati ca o iesit Falca!
Foarte bine ca erau supartati UNII , decat sa fie suparati toti la voi:P

mah, noi nu suntem suparati!
poate pe oameni ca nu se trezesc si aleg un hot!
Rusine Falca!
Admin
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat